Rüyada Saç Dökülmesi Görmek

rüyada saç dökülmesi görmek
rüyada saç dökülmesi görmek

Rüyada Saç Dökülmesi Görmek

Rüyada saç dökülmesi görmek rüya sahibi açısından çok da olumlu bir şekilde yorumlanmaz. Genelde rüyada saç dökülmesi rüya tabirleri açısından değerlendirildiğinde iyi yorumlanmadığı görülmektedir. Rüya sahibinin çevresindeki insanlara ve yaptığı işlere özellikle dikkat etmesi gerektiği, kısmetsizlik, ekonomik sıkıntı ya da uğursuzluk yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada saç dökülmesi görmek rüya sahibinin çevresi tarafından kıskanıldığına ya da çevresindeki insanlar tarafından üzüleceğine, kısa süre içinde herhangi bir konuda hayal kırıklığı yaşayacağına delalettir. Rüyada saçlarının tutam tutam ya da tamamen döküldüğünü gören kimse yakın zamanda girişeceği yeni işler ya da yapacağı atılımları tekrardan gözden geçirmesi gerektiği ve de özellikle dikkat etmesi gerektiği söylenir.

Rüyada saçların koparak tel tel dökülmesi, ya da kısım kısım dökülmesi rüyada saç dökülmesi ile aynı şekilde yorumlanır. Rüyada beyaz saç dökülmesi ise kişinin yakın zamanda ekonomik buhranlar yaşayacağı, maddi sıkıntılar çekeceği ve borçlarının artacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Kel Kalmak

Rüyada saç dökülmesi görmek saçların tamamen dökülüp kel kalmak, rüyayı gören kişinin yakın zamanda maddi olarak dar boğaza gireceği şeklinde yorumlanır. Genellikle yeni bir iş girişimi nedeniyle yapılan yatırımların olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada kel kalmak ekonomik açıdan çekilen ya da çekilecek olan zorlukların olacağı şeklinde yorumlanır. Bir diğer yorum ise rüyada kel kaldığını gören rüya sahibinin işini kaybedeceği, işten çıkarılacağı yönündedir.

Rüyada Saç Dökülmesi Ve Beyazlaması

Rüyada saç dökülmesi ve beyazlaması gören rüya sahibinin hem özel hayatında hem de iş hayatında çeşitli sorunlarının olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyada saç dökülmesi ve beyazladığını görmek için yapılan diğer bir yorum ise iş ortamında hak etmediği iftiralara maruz kalacağı ve çok büyük haksızlıklar göreceği yönündedir.

Rüyada Başka Birinin Saçının Döküldüğü Görmek

Rüyada başka birinin saçının döküldüğünü görmek de pek ala mümkündür. Rüya sahibinin başka birinin saçının döküldüğünü rüyasında görmesi o kişinin sağlığının bozulacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Tutam Tutam Saçların Dökülmesi

Rüyada tutam tutam saçların dökülmesi rüya sahibinin çevresindeki insanlar tarafından hayak-l kırıklığına uğratılacağı, arkasından işler çevrileceği ve hiç tahmin etmediği kişiler tarafından yarı yolda bırakılacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Özellikle bu rüyayı gören kişinin maddi ve manevi açıdan büyük zarara gireceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Yastığa Saç Dökülmesi Görmek

Rüyada yastığa saç dökülmesi görmek ise rüya sahibinin hayalini kurduğu ya da olması için çalıştığı, emek harcadığı herhangi bir konuda engeller ile karşılaşacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Saç Dökülmesi İslami Yorum

Rüyada saç dökülmesi İslami yorum ise rüya sahibinin haksızlığa uğrayacağı, beklenmedik bir konuda istemediği ve hak etmediği sonuçlar ile karşılaşacağı şeklindedir.

Ayrıca;

  • Rüyada Top Top Saçın Dökülmesi; rüya sahibinin borç batağına gireceğine,
  • Rüyada Yıkanırken Saç Dökülmesi; rüya sahibinin sevdiği insanlarla tatsızlıklar yaşayacağına,
  • Rüyada Enseden Saç Dökülmesi; rüya sahibinin maddi olarak kurduğu hayallerin suya düşeceği,
  • Rüyada Bir Tutam Saç Dökülmesi; rüya sahibinin aile büyüklerinden birinin kalbini kıracağı,
  • Rüyada Saçın Dökülüp Sararması; rüya sahibi evli ise boşanma gibi ailevi bir ayrılık yaşayacağına, bekar ise kısmetsizlik yaşayacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

CAPTCHA